Zyrat Qendrore Diamant Durrës

Autostrada Durres Tirane KM5
Ura Fllake, 150 M Rr. Nacionale,
Xhafzotaj, Durres, Albania
Tel : +355 52 219997
info@diamant.com.al

Orari i Punës
E Hënë – E Premte
08:00 – 13:30 dhe 14:30 – 17:00

E Shtunë
09:00 – 13:00 (vetëm magazinat)

Diamant HQ Durres

Dept. Transportit
Ledia Lezo
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 674083231
l.lezo@diamant.com.al

Dept. Magazina
Irena Meksi
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 67 20 41149
i.meksi@diamant.com.al

Menaxher i Përgjithshëm
Klaid Goga
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 676021912
k.goga@diamant.com.al

Agjensia Doganore

Dega Durrës
Autoriteti Portual Durres
Blloku i Agjensive Doganore, Kati i pare, zyra 115
Durres, Albania
Tel: +355 52 901 056

Menaxheri i agjensise doganore
Albion Vrana
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 67 4030809
a.vrana@diamant.com.al

Dega Tiranë
Terminali i Doganes Tirane
Blloku i Agjensive Doganore, Kati i dyte, zyra 14

Tirane, Albania
Tel: +355 52 901 056

Menaxheri i agjentit doganor
Iljas Haveri
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 67 6040746
i.haveri@diamant.com.al

Diamant Itali Trieste

Diamant Trieste
Via Campo Romano, 14
34151 Trieste
Tel./Fax : +39 040 21 1603

Përfaqësues Zyrtar
Piergiorgio Colombo
Mobile : +39 347 6741594
colombo@diamantitalia.it