Head Office Diamant Durres

Autostrada Durres Tirane KM5
Ura Fllake, 150 M Rr. Nacionale,
Xhafzotaj, Durres, Albania
Tel : +355 52 219997
info@diamant.com.al

Office Hours
Monday – Friday
8:30 – 13:00 and 14:30 – 17:30

Diamant HQ Durres

Transport Dept.
Ledia Lezo
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 674083231
l.lezo@diamant.com.al

Wharehousing Dept.
Irena Meksi
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 67 20 41149
i.meksi@diamant.com.al

Project Cargo
Eduard Pina
Tel : +355 52 219997
Mobile : +355 67 20 65354
e.pina@diamant.com.al

Administrative Manager
Klaid Goga
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 676021912
k.goga@diamant.com.al

Customs Agency

Durres Branch
Autoriteti Portual Durres
Blloku i Agjensive Doganore, Kati i pare, zyra 115
Durres, Albania
Tel: +355 52 901 056

Customes Agent Manager
Albion Vrana
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 67 4030809
a.vrana@diamant.com.al

Tirana Branch
Terminali i Doganes Tirane
Blloku i Agjensive Doganore, Kati i dyte, zyra 14

Tirane, Albania
Tel: +355 52 901 056

Customs Agent
Iljas Haveri
Tel : +355 52 901 056
Mobile : +355 67 6040746
i.haveri@diamant.com.al

Diamant Italia Trieste

Diamant Italia Trieste
Via Campo Romano, 14
34151 Trieste
Tel./Fax : +39 040 21 1603

Office Representative
Piergiorgio Colombo
Mobile : +39 347 6741594
colombo@diamantitalia.it